doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Eğitime Tam Destek’ Vali Dağlı: ‘Bizim İçin Bir Miras’

Samsun'da-Vali-Dağlı'dan-Eğitime-Destek-'Bizim-İçin-Bir-Miras'
Daha Fazla Göster

Samsun’da Eğitime Tam Destek’ Vali Dağlı: ‘Bizim İçin Bir Miras’ Samsun’da Vali Dağlı’dan Eğitime Destek ‘Bizim İçin Bir Miras’ Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı,  çocukların milli ve manevi değerlere bağlı, teknolojik gelişmelere açık şekilde yetiştirilmesini önemsediklerini söyledi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, eğitim çağındaki çocukların milli ve manevi değerlere bağlı olarak bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık bir şekilde yetiştirilmesini, gelecek nesillere bırakabilecekleri en önemli miras olarak gördüklerini söyledi.

Samsunda Egitime Tam Destek Vali Dagli Bizim Icin Bir Miras1 2 Samsun

KIŞLA SAMSUN’DA
Eğitime Destek Platformu Samsun Toplantısı, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve STK temsilcilerinin katılımıyla OMÜ Rektörlük binasında gerçekleştirildi.

Samsunda Egitime Tam Destek Vali Dagli Bizim Icin Bir Miras1 1 Samsun

 

“ÖNEMLİ MİRAS”
Eğitim çağındaki çocukların milli ve manevi değerlere bağlı olarak bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık bir şekilde yetiştirilmesini, gelecek nesillere bırakabilecekleri en önemli miras olarak gördüklerini ifade eden Vali Dağlı, toplantının Samsun, öğrenciler, gençler ve gelecek için hayırlı ve güzel gelişmelere vesile olacağına inandığını belirtti.

Samsunda Egitime Tam Destek Vali Dagli Bizim Icin Bir Miras1 3 Samsun

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir