doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Duygu Dolu Tören

Samsun'da-Duygu-Dolu-Tören
Daha Fazla Göster

Samsun’da Duygu Dolu Tören Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 83. yılında tüm yurtta olduğu gibi Terme’de de törenlerle anıldı

AW463090 02 Foto Galeri

10 Kasım Atatürk’ü anma programı, çelenklerin anıta sunulması, 2 dakikalık saygı duruşu, sirenlerin çalması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen törene, Terme Kaymakamı Metin Maytalman, Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Seçkin Şahan, ilçe protokolü siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

AW463090 03 Foto Galeri

ÖĞRENCİLERDEN DUYGU DOLU PROGRAM
Düzenlenen törenin ardından Belediye Kültür Merkezi’nde Terme Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından anma programı yapıldı. Program sonunda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü münasebetiyle ilçe okulları arasında düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri erme Kaymakamı Metin Maytalman, Belediye Başkanı Ali Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Seçkin Şahan tarafından takdim edildi.

AW463090 05 Foto Galeri

AW463090 04 Foto Galeri

AW463090 01 Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir