doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Dükkanda, ‘Para Ver’ Dayağı!

samsunda-para-ver-dayagi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Dükkanda ‘Para Ver’ Dayağı! Samsun’da esnaflık yapan Irak uyruklu H. Ali Salih, çalıştığı işyerine gelen eşinin babası ve kayınbiraderi tarafından darp edildi

Irak uyruklu H.Ali Salih, çalıştığı işyerine gelen, aynı zamanda amcası olan eşinin babası ve kayınbiraderinin ”Bize para ver” dediklerini ve ‘Param yok’ demesini üzerine de sopa ve yumruk darbeleriyle darp edildiğini, dükkandaki araç ve gereçlere zarar verildiğini iddia etti.

WhatsApp Image 2021 08 21 at 18.10.41 1 Ana Manşet

‘PARA VER’ TARTIŞMASI

Olay, Samsun’un İlkadım İlçesi, Pazar Mahallesi, Meserret Sokak üzerinde bulunan bir işyerinde 14.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, evli ve 3 çocuk babası Irak
uyruklu H. Ali Salih(30), kayınpederi ve kayınbiraderi birlikte yaşadıkları evden yaklaşık 3 ay önce kovularak çalıştığı işyerinde yaşamını sürdürmeye başladı. Kayınpederi ve kayınbiraderinin genç adamın yanına gelerek kendisinden sık sık para istemeye başlaması üzerine yaşanan tartışmalar karakolda bitti.

WhatsApp Image 2021 08 21 at 18.10.41 Ana Manşet

SOPA VE YUMRUKLARLA DARP EDİLDİ

Bugün genç adamın çalıştığı işyerine gelen ikili, yine kendisinden para istedi ve genç adam da ”Size verecek param yok. Ben kendimi zor geçindiriyorum” dedi. Bunun üzerine de aralarında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada H. Ali Salih, kayınpederi ve kayınbiraderi tarafından sopa ve yumruk darbeleriyle darp edildiğini, müşterilere ve işyerine ait malzemelerin ikili tarafından kırılıp zarar verildiğini iddia etti.

Kayınpederi ve kayınbiraderinden şikayetçi olacağını belirten H.Ali Salih, tedavisi için Samsun Gazi Devlet Hastanesine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Emir Dursun AKAR

WhatsApp Image 2021 08 21 at 18.10.40 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 08 21 at 18.10.39 Ana Manşet

Emir Dursun AKAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir