doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Dr. Naci Şen’e Vefa

Samsun'da-Dr.-Naci-Şen'e-Vefa
Daha Fazla Göster

Samsun’da Dr. Naci Şen’e Vefa Samsunlu Sanatçılar Derneği’nin düzenlediği Dr. Naci Şen’e vefa ve teşekkür gecesi duygulu anlara sahne oldu

WhatsApp Image 2021 10 27 at 12.43.35 Foto Galeri

Samsunlu Sanatçılar Derneği, kentin sevilen ve tanınmış ismi Dr. Naci Şen adına vefa ve teşekkür gecesi düzenledi. Samsunlu yazarlar ve şairler konuşmalar yaparak ve şiirler okuyarak anlamlı geceye renk kattılar.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 12.44.30 Foto Galeri

TEŞEKKÜR ETTİLER
Samsunlu Sanatçılar Derneği’nin (SASAD) Dr. Naci Şen’e vefa ve teşekkür gecesi, Acem Tekkesi’nde Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilir’in sunumuyla gerçekleşti. Başkan Ömer Umutlu sanat ve şiir aşığı Dr. Naci Şen’e ‘Yolu Güneşin Doğduğu Şehirden Geçen Şairler Şiir Seçkisi’ kitabına vermiş olduğu büyük katkılarından dolayı plaket vererek, teşekkür etti.

WhatsApp Image 2021 10 27 at 12.44.29 Foto Galeri

HAYRAN BIRAKTI
Dr. Naci Şen ise anlamlı gecenin adına düzenlenmiş olmasından dolayı SASAD Yönetimine teşekkür etti. Gecede Dr. Şen, geçmişteki üstün başarılarının her şeyi çok çalışarak başardığını başarılacağını belirterek başarı öyküsünü anlattı ve dinleyenleri kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Şen, sanatın, şiirin öneminden ve Samsun’da yaşamaktan çok mutlu olduğundan bahsetti. Gecenin sonunda SASAD Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Naci Şen’le hatıra fotoğrafları çektirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir