Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo HRS Ajans

Samsun’da Diş Hekimi Ve Hemşireye Çirkin Saldırı!

featured

Samsun’da Diş Hekimi Ve Hemşireye Çirkin Saldırı! Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde meydana gelen olayda, diş hekimini darbeden şüpheli Zeytinlik Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin Diş Polikliniğinde bugün meydana geldi.

od Ana Manşet

TAKILAN DİŞİNİN OLMADIĞINI SÖYLEDİ

Edinilen bilgiye göre, dün hastanede diş hekimi Ö.D.’ye diş yaptıran hasta U.E. bugün polikliniğe giderek takılan dişinin olmadığını söyledi. Bu sırada hasta tedavi eden diş hekimi Ö.D., elindeki hastanın tedavisini tamamlayıp kendisinin tedavisi ile ilgileneceğini söyledi.

hms Ana Manşet

SALDIRMAYA BAŞLADI

İddiaya göre, hasta U.E. diş hekimi Ö.D.’ya saldırıp saçını çekip kafasına ve omuzuna yumruk atı. Bu sırada olayı müdahale etmek isteyen hemşire E.B.’ü de darp eden saldırgan, oluşan kalabalıktan istifade ederek hastaneden kaçtı. Olay, polise haber verildi.

salgirfan 1012 Ana Manşet

EVİNDE YAKALANDI

Polis hasta kayıtlarından yola çıkarak saldırganın kimliğini tespit edip evinde yakaladı. U.E. İlyasköy Polis Merkezine teslim edilirken, darp sonucu yaralanan diş hekimi Ö.D. ve hemşire E.B. Gazi Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Ö.D.’nin hastanenin beyin cerrahi servisine yatışı yapıldı.

AW488270 08 scaled Ana Manşet

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi Başkan Yardımcısı İrfan Halit Çelik darp edilen sağlıkçıların tedavi gördüğü hastaneye giderek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yardımcısı Çelik, “Saldırıya uğrayan diş hekimi ve hemşire arkadaşımıza geçmiş olsun diyoruz. Sağlıkta şiddetin biran önce son bulması için ilgili yasaların çıkmasını ve sağlık çalışanlarına saldıranların yargı önünde gerekli cezaları almalarını istiyoruz. Bu saldırının takipçisi olacağız” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.