Samsun'un Bafra ilçesinde denizde kaybolan yabancı uyruklu İbrahim Selim'in cansız bedeni, 1 hafta sonra vatandaş tarafından bulundu.

Uğurlu ve Okudan'dan yorum: "Samsun'da ihracat hızla artacak" Uğurlu ve Okudan'dan yorum: "Samsun'da ihracat hızla artacak"

ARAMA ÇALIŞMALARINDAN SONUÇ ALINMAMIŞTI

11 Temmuz Pazartesi günü Samsun'un Bafra ilçesinde, ilçe merkezine 20 kilometre mesafede bulunan Koşu Mahallesi'nde denize girdikten bir süre sonra suda kaybolan Suriye uyruklu 24 yaşındaki İbrahim Selim'in arama çalışmalarında bir sonuç alınamamıştı. 

VATANDAŞLAR KUŞ CENNETİ SAHİLİNDE GÖRDÜLER

Bugün vatandaşlar tarafından Doğanca Mahallesi Kuş Cenneti sahilinde ceset gördüler. Jandarma ekiplerine haber verilmesi üzerine denizde kaybolan İbrahim Selim'in yakınlarına haber verildi. Ailesi tarafından teşhis edilen ceset Bafra Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

YARISI BALIKLAR TARAFINDAN YENDİ

Sahile vuran 2 çocuk babası İbrahim Selim'in göğsünden aşağısının balıklar tarafından yendiği ve sadece kemiklerinin kaldığı ortaya çıktı.

ELİNDEKİ KALP DÖVMESİNDEN TEŞHİS EDİLDİ

Yüzü tanınmaz halde olan Suriyeli gencin cesedi yakınları tarafından elindeki kalp dövmesinden teşhis edildi. 6 yıldır Türkiye'de bulunduğu belirtilen İbrahim Selim'in ölmeden önce Bafra Sebze ve Meyve Halinde çalıştığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.