ATAKUM'DA DENİZDE BOĞULMA

Olay, Atakum ilçesi Çakırlar Yalı Mahallesi, 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu sahilinde dün meydana geldi.

İLYAS SAİT DÜNDAR AKINTIYA KAPILARAK KAYBOLDU

Edinilen bilgiye göre, Çakırlar Yalı Mahallesi’nde oturan İlyas Sait Dündar (31) yeğeni, kız kardeşi, annesi ve eniştesi ile birlikte yüzmek için denize gitti. Yeğeni Yusuf U. ve eniştesi Ali Sait U. ile birlikte denize giren İlyas Sait Dündar bir süre sonra akıntıya kapıldı. Akabinde bir daha haber alınamayan genç için arama çalışması sürüyor.

HAVA DESTEKLİ ARAMA

Gencin kaybolmasının ikinci gününde su altında Samsun Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü kurbağa adamları tarafından arama çalışması yapılıyor. Arama çalışmalarını anbean takip eden gencin yakınlarının umutlu bekleyişi sürüyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı dalgıçları çalışmaşmalarını devam ettirirken, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı helikopteri de arama çalışmalarına havadan destek veriyor.

Tarımda yeni dönem! Bölge merkez ofisi Samsun’da kurulacak Tarımda yeni dönem! Bölge merkez ofisi Samsun’da kurulacak

BABA UYARMIŞ

Oğlunu denize gitmeden önce uyardığını ifade eden baba Necati Dündar ise "Çocuğuma özellikle oraya gitme dedim. Orası tehlikeli bölge dedim. Orada sürekli boğulmalar oluyor diye söyledim. Özellikle bu bölge boğulma vakalarının olduğu yerdir. Beni dinlemedi. Demek ki ömrü buraya kadarmış. Şu anda bütün ekipler seferber olmuş durumda. Sağ olsunlar arıyorlar" dedi.

Genci arama çalışmaları devam ediyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.