doğa yataks cemre
5s arslan bilgi

Samsun’da Dehşet Dolu Anlar! Kurşun Gardıroba Saplandı

Samsun'da Dehşet Dolu Anlar! Korkudan Gardıroba Saklandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Dehşet Dolu Anlar! Kurşun Gardıroba Saplandı  Samsun’da bir aile bayram sabahı maganda kurşunuyla uyandı. Magandaların açtığı ateş ile Esad Şengül’ün evinin yatak odası camından giren kurşun, iki noktadan sekerek gardıroba isabet etti. Çok korktuklarını belirten Şengül, “Allah’tan çocuklar uyuyordu, silah seslerini ve cam patlamasını duymadılar” dedi.

 

Olay, bayramın ilk günü İlkadım ilçesi Baruthane Mahallesi’nde meydana geldi. Bayram namazı sonrası uyumak için yatak odasına giden Esad Şengül, aniden gelen silah sesleriyle uyandı. Şengül, 2 noktadan seken kurşunun gardıroba isabet ettiğini gördü. Eşi ve 2 çocuğu ile birlikte cam olmayan bir odaya geçen Şengül ailesi, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen ekipler detaylı incelemenin ardından olayla ilgili soruşturma başlattı.

maganda kursunu cami kirip gardiroba saplandi aile korku yasadi 1518 dhaphoto1 Samsun maganda kursunu cami kirip gardiroba saplandi aile korku yasadi 1518 dhaphoto2 Samsun

‘ALLAHTAN ÇOCUKLAR UYUYORDU’

Olay sırasında çocuklarının yan odada uyuduğunu belirten Esad Şengül, “Çocuklar uyuduğu için ben de uzanmıştım. Buralarda bayramlarda genelde silah atılır, bu yüzden dışarıdan silah sesleri geliyordu. Uzandıktan 5-10 dakika sonra patlama gibi bir kırılma sesi ile uyandık. Kalktıktan sonra aynayı gördüm. Onu gördükten sonra kurşun geldiğini anladım. Apar topar odadan çıktık ve yan odadaki çocuklarım için tedirgin oldum. Daha sonra çocukları da alıp camın olmadığı antre bölümüne geçtik. Polis ekiplerine haber verdik, olay yeri inceleme geldi. Böyle bir olayı biz hafif atlattık, çok daha ciddi sorunlar olabilirdi. Biz ucuz atlattık ama Samsun’da başka olaylar da yaşandı. Can kayıplarının olmaması için duyarlılık oluşmasını istiyoruz. Bu tür olayların üzerine gidilmesi gerekiyor. Temennimiz böyle olayların hiç yaşanmaması. Allah’tan çocuklar uyuyordu silah seslerini ve cam patlamasını duymadılar” diye konuştu.

maganda kursunu cami kirip gardiroba saplandi aile korku yasadi 1518 dhaphoto3 Samsun

maganda kursunu cami kirip gardiroba saplandi aile korku yasadi 1518 dhaphoto5 Samsun

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir