Samsun’da Cesaretin Böylesi! O Görüntüler Anbean Kaydedildi!

Samsun'da Cesaretin Böylesi! O Görüntüler Anbean Kaydedildi!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Cesaretin Böylesi! O Görüntüler Anbean Kaydedildi! Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde 19 Mayıs gecesinde bir silahlı kavga olayı yaşanmıştı. Olaydan birkaç saat sonra kimliği bilinmeyen kişiler, olayın yaşandığı yerin karşısındaki bir işletmeyi soydu.

 

Olay, 19 Mayıs gecesi Çarşamba ilçesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Kirazlıkçay Mahallesi Değirmenbaşı Caddesi üzerinde çıkan tartışmanın büyümesi üzerine yaşanan silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybetmiş, 1 kişi de yaralanmıştı. Olayın yaşandığı günün gece saatlerinde ise ‘cesaretin böylesi’ dedirten olay yaşandı.

AW327889 01 Foto Galeri

Olayın ardından birkaç saat sonra gece 02.00 sıralarında, aynı noktada bulunan bir iş yerine giren kimliği belirsiz iki kişi, iş yerinin yazarkasasından para çalmak istediler. Uzun uğraşlara rağmen yazarkasayı açamayan iki şahıs, yazarkasayı alarak, iş yerinden uzaklaştı. Aynı noktada devriye halinde gezen bekçilere aldırış etmeden büyük bir sessizlikle giren iki şahsın hareketleri pes dedirtti.

AW327889 02 Foto Galeri
 
AW327889 03 Foto Galeri
 

Hırsızlık anı kamerada
Yaşanan olay işyerinin güvenlik kameralarına yansırken, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise güvenlik kamerası kayıtları üzerine harekete geçerek şüpheli şahısların tespiti ve yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

AW327889 04 Foto Galeri

Olayın yaşandığı yerde başka bir hırsızlık olayı daha
Olayın yaşandığı noktada bulunan başka bir iş yerinde de olay gününden birkaç gün önce de hırsızlık olayı yaşandığı ortaya çıktı. Kimliği tespit edilemeyen bir kişi iş yerinin önünde bulunan meyve reyonundan meyve çalarak kayıplara karıştığı anlar, iş yerinin güvenlik kameralarına anbean kaydedildi.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

AW327889 05 Foto Galeri


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir