doğa area duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Bir Annenin Feryadı! Gözyaşları İçinde Vali Zülkif Dağlı’ya Seslendi

samsunda-bir-annenin-yardim-cigligi
Daha Fazla Göster

Samsun’da Bir Annenin Feryadı! Gözyaşları İçinde Vali Zülkif Dağlı’ya Seslendi Samsun’da 14 yaşındaki kızı kaçırılan anne, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’dan gözyaşları içinde yardım istedi

Samsun’un Terme İlçesi’nde 14 yaşındaki kızı kaçırılan anne Hülya Yılmaz, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya seslenerek “Benim kızım daha çok küçük. Ne olur Valim kızımı bul” diye feryat etti.

28 kacirilma 1 Ana Manşet

GÖZÜ YAŞLI BEKLEYİŞ

Hülya-Yıldıray Yılmaz, Çangallar Mahallesi’ndeki evlerinden 4 gün önce akrabası tarafından kaçırıldığı iddia edilen 14 yaşındaki Sıla Yılmaz’dan 4 gündür haber alamıyor. Yılmaz ailesi, 7 çocuklarından biri olan ve yüzde 40 engelli raporu bulunan 14 yaşındaki kızlarından gelecek bir haber bekliyor.

28 kacirilma 1 Ana Manşet

BU ACININ TARİFİ YOK

Günlerdir perişan olduklarını dile getirerek, gözyaşlarıyla yetkililere seslenen ve feryatları yürekleri dağlayan anne Hülya Yılmaz, “Benim çocuğum daha çok küçük. Ağzı süt kokuyor benim yavrumun. Valim ne olur benim çocuğumu bulun. Bana çocuğumu getirin. Kaç gündür içimiz yanıyor. Çocuğumu evlendirmek istiyorlar. Bu yaşta çocuk evlenir mi? Bu acının tarifi yok. Ben bu devlete 4 tane asker büyütüyorum. Biz bu devlet için yaşıyoruz. Sizden yardım bekliyoruz. Benim çocuğum engelli, 14 yaşında. Ne olur çocuğumu bana getirin” diye konuştu.

28 kacirilma 2 Ana Manşet

2 EVE BASKIN YAPILDI

Anne Hülya Yılmaz’ın 24 yaşındaki akrabası tarafından evlendirilmek için kaçırıldığı iddia edilen Sıla Yılmaz’ı her yerde arayan emniyet güçlerinin, kızın bulunabileceği iki eve baskın yaptıkları, baskında ise annenin bir yakının ifadesine başvurulduğu öğrenildi. Evlerde yapılan aramada ise 14 yaşındaki Sıla Yılmaz’dan bir ize rastlanılmadı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Merve İLHAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir