Samsun’da Başkanlardan Öğrencilere LGS Morali

samsun-baskanlar-1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Başkanlardan Öğrencilere LGS Morali Samsun’da Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, LGS kapsamında yapılacak merkezi sınava girecek öğrencilere ikramlarda bulunarak ve tek tek ilgilenerek moral verdi.

Samsun’da Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Liselere Geçiş Sistemi ‘LGS’ sınavına girecek öğrencilere ikramlarda bulunarak, tek tek başarı dileklerini iletti. Heyecanlarına yenik düşmemeleri için telkinlerde bulundu.

 

samsun basskanlar 5 haziran 5 Foto Galerisamsun basskanlar 5 haziran 4 Foto Galeri

GÖZÜMÜZ ARKADA KALMAYACAK
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci heyecana ortak olduklarını belirterek, “LGS sırasında okul önlerinde çocuklarını bekleyen velilerle görüştük, sınav çıkışı miniklerimizin heyecanını paylaştık. Atatürk’ün Cumhuriyet’ine sahip çıkacak pırıl pırıl gençlerimiz olduğu sürece gözümüz arkada kalmayacak. Her şey gönlünüzce olsun sevgili çocuklarım” ifadelerini kullandı.

samsun basskanlar 5 haziran 2 Foto Galerisamsun basskanlar 5 haziran 1 Foto Galeri
SEFERBER OLDUK
İlçedeki 17 sınav merkezinde Terme Belediyesi olarak öğrencilerin rahat bir ortamda sınava girebilmesi için seferber olduklarını dile getiren Başkan Kılıç, “Evlatlarımız uzun zamandır emek harcayıp, çalıştıkları önemli bir sınava girecekler. 8 yıl süren zorlu bir eğitim-öğretim sürecinin ardından hayal ettikleri geleceğe ulaşmanın ilk adımı olan bu sınav çocuklarımızın geleceği açısından çok önemli. Hedefleri için verdikleri emeklere hepimiz şahidiz. Ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına yürekten inanıyor ve sonuçlar nasıl olursa olsun, LGS’nin onlar için bir başlangıç olması dileğiyle sınavlarında her birine başarılar diliyorum. Bu süreçte pandemi şartlarına rağmen öğrencileri için gecelerini gündüzlerine katan kıymetli öğretmenlerimize ve velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir