Samsun’da Başhekim Şen’den Büyük Başarı! Koronaya Işık Tutacak

Samsun'da Başhekim Şen'den Büyük Başarı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Başhekim Şen’den Büyük Başarı! Koronaya Işık Tutacak Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Ahmet Şen, editörlüğünü yaptığı kitapla Kovid-19’la ilgili tüm sorulara ışık tutacak.

 

Koronavirüsle mücadelede bölgenin en büyük hastanesi konumunda yer alan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Başhekimi Doç Dr. Ahmet Şen, editörlüğünü yaptığı, bilim dünyasının pandemi ile mücadelesine katkıda bulunacak akademik çalışmaları topladığı ‘Sorularla Corona’ kitabını literatüre kazandırdı.

b438736c 3cd4 4f32 84dd 607df71231ca Samsun

KAHRAMANLARA İTHAF EDİLDİ
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Hem sağlık çalışanlarının hem de halkın bilgilenmesine yardımcı olabilmek amacıyla hazırlanan bu kitapta; Koronavirüs ve COVİD-19 hastalığı ile ilgili konular, en çok merak edilen sorularla birlikte işlenmiş ve her yönüyle cevaplarına yer verilmiştir. Sorularla Corona; Kovid-19 pandemisinde hayatını kaybeden sağlık şehitlerine ve pandeminin ilk gününden itibaren özveriyle ön cephede yer alan kahraman sağlık çalışanlarına ithaf edilmiştir” denildi.

8c25c0e0 37fd 4f2b 9c30 ef50b097dc12 Samsun


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir