doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Bar Kundaklamasında İlginç ‘Doğum Günü’ Detayı!

samsun-bar-kundaklamasinda-ilginc-detay-0409
Daha Fazla Göster

Samsun’da Bar Kundaklamasında İlginç ‘Doğum Günü’ Detayı! Samsun’un Atakum İlçesi’nde 2 kişinin öldürüldüğü barı yakanlar kıskıvrak yakalanırken, kundaklama olayının gerçekleştiği tarihin, öldürülen gençlerden birinin doğum günü olduğu öğrenildi

Samsun’un Atakum İlçesi’nde 2 kişinin öldürüldüğü barı ‘intikam için’ yaktıkları iddia edilen 2 kişi polisin takibi sonucu yakalanırken, barın yakıldığı tarihin, hayatını kaybedenlerden 2 Eylül 1999 doğumlu Kaan Aydenk’in doğum günü olduğu öğrenildi.

1627365296img 20210727 084932 Ana Manşet

BENZİNLE YAKMIŞLAR

Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan, 2 Eylül gece saat 04.00 sıralarında, 27 Temmuz gecesi 2 kişinin öldürüldüğü bar ateşe verildi. Kaçan 25 yaşındaki S.İ.K. ve 20 yaşındaki Ö.B.D. adlı kundakçılar polisin takibi sonucu Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde yakalandı. Samsun’a getirilen şüphelilerin barı, arkadaşları öldürüldüğü için intikam amacıyla benzinle yaktıkları ve olayın gerçekleştiği tarihin, hayatını kaybeden Kaan Aydenk’in doğum günü olduğu öğrenildi.

AW408083 01 Ana Manşet

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Söz konusu barda isim değişikliğine gidilerek yeni adı ile açılış yapmak için hazırlık sürerken, önceki gece ateşe verilerek yakıldı. Polis kent güvenlik sistemi kameralarından da destek alarak kundakçıların izini sürdü. Kundaklama olayını yapıp ticari taksiye binen 2 kişinin Samsun Otogarı’na gidip üzerlerindeki kıyafetleri otogarın karşısındaki çöp konteynerine attığını belirledi. Daha sonra yapılan araştırmada kundakçıların otogardan ticari bir taksi ile Amasya’nın Merzifon ilçesine gittikleri tespit edildi. Cinayet Büro’daki sorguları tamamlanan 2 şüpheli Samsun Adliyesi’ne sevk edildi.

Merve İLHAN-İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir