Samsun’da Atakum’dan Anlamlı Çalışma! Harabeydi Eğitim Yuvası Oldu

samsun-atakum-1-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Atakum’dan Anlamlı Çalışma! Harabeydi Eğitim Yuvası Oldu Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve beraberindekiler, çalışmaları devam eden Doğa Bilimleri Köyü’nü ziyaret ederek, projenin son durumu hakkında bilgi aldı

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, atıl durumda bulunan ve yepyeni bir görünüme kavuşturulan Büyükoyumca Mahallesi’ndeki Doğa Bilimleri Köyü’nü ziyaret etti. Doğa Bilimleri Köyü proje yazarı Prof. Dr. Cevat Nisbet ve belediye yetkililerinin de Başkan Deveci’ye eşlik ettiği ziyarette, Etüt Proje Müdürü Şaban Çakır, heyete çalışmalar hakkında bilgi verdi.

samsun atakum calisma harabe 1 haziran 2 Samsun samsun atakum calisma harabe 1 haziran 4 Samsun

 

EĞİTİMLER VERİLECEK
Sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Başkan Deveci, “Doğa Bilimleri Köyü proje yazarı Prof. Dr. Cevat Nisbet ve belediye yetkililerimiz ile birlikte Büyükoyumca Mahallemizdeki Doğa Bilimleri Köyü’nü ziyaret ettik, Etüt Proje Müdürümüz Şaban Çakır’dan detayları dinledik. Burada, çocuklarımıza doğayla baş başa spor, sanat, fen ve felsefe eğitimleri vereceğiz. Bizleri ağırlayan Mahalle Muhtarımız Fatma Yiğit’e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir