doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Askeri Birlik Önünde Olaylı Gece!

samsunda-askeri-birlik-onunde-olayli-gece
Daha Fazla Göster

Samsun’da Askeri Birlik Önünde Olaylı Gece! Samsun’un İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Ulugazi TOKİ Blokları ile Esentepe Kışlası bitişiğinde gece meydana gelen olayda, askeri birliğin tel örgülerinde mahsur kalan alkollü şahsı polis ve itfaiye kurtardı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Ulugazi TOKİ Blokları ile Esentepe Kışlası bitişiğinde gece meydana geldi. Vatandaşlar askeri birlik kenarındaki tel örgüler arasında mahsur kalmış bir şahsı fark edince durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı kurtarmak için itfaiyeden yardım istedi. Askeri birliğin jiletli tel örgüleri arasında çeşitli yerleri kesilerek iki tel arasında ortada kalan ve hareket kabiliyeti kısıtlanan şahıs kurtarılmayı bekledi.

Alkollü olduğu tespit edilen 43 yaşındaki R:C. için polis, itfaiye ve TOKİ sakinleri seferber oldu. TOKİ konutları tarafındaki üstü jiletli tel sarılı olan tel korkuluğun vidaları söküldü ve R.C. tel korkuluk arasından çıkartılarak kurtarıldı. Bu sırada ekipler R.C.’nin mahsur kaldığı yerde düşürdüğü cep telefonunu bularak ona teslim etti. Polis aracına bildirilen R.C. daha sonra polisler tarafından Anadolu Mahallesi’ndeki evine götürüldü.

R.Ç.’nin niçin askeri birliğin tel örgüleri arasında mahsur kaldığı ise merak konusu oldu.

AW404351 01 scaled Ana Manşet

AW404351 05 scaled Ana Manşet

AW404351 11 scaled Ana Manşet

AW404351 15 scaled Ana Manşet

AW404351 16 scaled Ana Manşet

AW404351 18 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir