doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Aşı Karşıtı Öğretmen Koronavirüse Yenik Düştü

samsunda-asi-karsiti-ogretmen-koronaviruse-yenik-dustu
Daha Fazla Göster

Samsun’da Aşı Karşıtı Öğretmen Koronavirüse Yenik Düştü Samsun’da öğretmenlik yapan Kemal Ege, koronavirüse yenik düştü. Ege’nin sosyal medya hesabından yaptığı aşı karşıtı paylaşımları dikkat çekti

Samsun’da bir öğretmen daha koronavirüse yenik düştü. Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyat öğretmeni olduğu öğrenilen Kemal Ege’nin sosyal medya hesabından yaptığı aşı karşıtı paylaşımlar dikkatlerden kaçmadı.

18485543 10155181699794627 3530555351910643282 n Ana Manşet

“AŞI OLDUKÇA ÖLÜM SAYISI ARTIYOR”

Ege’nin sosyal medya hesabından, aşının bir işe yaramadığını iddia ettiği ettiği, “Herkes aşı olsun diye dayatılıyor, ama saçmalık şu: Türkiye’de aşı oldukça ölüm sayısı artıyor. 88 milyon doz aşı yapılmış. 18 yaş üstünün %75 i aşı olmuş. Ama yaz ayında 200 ölü açıklanıyor… Aşı işe yarıyorsa, bu kadar kişi aşı olduktan sonra ölü sayısı azalmalıydı.. Anlayana” dediği görüldü.

“PCR, PASİF ZULÜM”

Diğer paylaşımlarında ise, öğretmenlere PCR zorunluluğunu eleştiren ve PCR’ı zulüm olarak tanımlayan Ege şu ifadeleri kullandı;

“Aşı gönüllü, zorlama yok ancak öğretmenler haftada iki kere PCR testi yaptıracak. Recep Tayyip Erdoğan, bu problemi çöz.”, “Burnuna sok çubuğu al sana PCR, pasif zulüm”

İŞTE O PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI;

1a1a1a1aa Ana Manşet 1b Ana Manşet 1c Ana Manşet 1d Ana Manşet

AYŞE ÇOLAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir