doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Anestezi Teknisyenine Son Veda

Samsun'da Anestezi Teknisyenine Son Veda
Daha Fazla Göster

Samsun’da Anestezi Teknisyenine Son Veda Samsun’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden anestezi teknisyeni için görev yaptığı hastane önünde tören düzenlendi

AW437274 02 scaled Foto Galeri

Edinilen bilgiye göre, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzun yıllar anestezi teknisyeni olarak görev yapan Özkan Kesgin (52) kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Özkan Kesgin için görev yaptığı hastane önünde tören düzenledi.

AW437274 01 scaled Foto Galeri

Törene, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ersin Köksal, başhekim yardımcıları, müdürler ve sağlık çalışanları ile Kesgin ailesi katıldı. Başhekim Doç. Ersin Köksal törende yaptığı konuşmada, “Hepimiz çok üzgünüz. Allah’ın takdir ettiği ömrü yaşayıp bu dünyadan göçüyoruz. Özkan kardeşimiz de Allah’ın kendisine takdir ettiği ömrü tamamlayıp bu dünyadan ebedi hayata göç etti. Hastaneye yeni geldim ama bütün çalışma arkadaşlarımızdan, mesai arkadaşlarımızdan edindiğim bilgi, güler yüzlü, işini titizlikle yapan herkesin çok sevdiği değerli bir kardeşimizdi. Allah mekanını cennet eylesin” dedi.

AW437274 04 scaled Foto Galeri

1 çocuk babası Özkan Kesgin için görev yaptığı hastane önünde dua yapıldı ve helallik alındı. Kesgin’in cenazesi Kıranköy Mezarlık Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Kıranköy Mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verildi.

AW437274 03 scaled Foto Galeri

AW437274 05 scaled Foto Galeri AW437274 06 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir