doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da 42 Yıl Hizmet Etti! Hüzünlü Veda!

Samsun'da 42 Yıl Hizmet Etti! Hüzünlü Veda!
Daha Fazla Göster

Samsun’da 42 Yıl Hizmet Etti! Hüzünlü Veda! Samsun Alaçam Devlet Hastanesi’nde 23 yılı hastane müdürü olmak üzere 42 yıl görev yapan Satılmış Tural’a veda yemeği düzenlendi

AW385847 01 1 Foto Galeri

Alaçam Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde düzenlenen veda yemeğine Satılmış Tural’ın mesai arkadaşları ve sevdikleri katıldı. Yemekte konuşan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen, “Hastanemiz Müdürü Satılmış Tural’a emeklilik hayatında ailesi ile birlikte uzun ömür diliyorum” dedi.
Satılmış Tural ise “42 yıllık memuriyet sonrası bugünden itibaren emekliliğe ayrılmış bulunmaktayım. Hüzün ve heyecanımı yaşadığım bugün, buraya gelerek beni onure ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Her güzel başlangıcın bir sonu vardır. Benim de buradaki görevim sona erdi. Önemli olan güzel anılarla ve dostluklarla ayrılmaktır” şeklinde konuştu.

AW385847 02 1 Foto Galeri

Eski PTT Genel Müdürü ve Danıştay Üyesi Osman Tural tarafından Satılmış Tural’a plaket verildi. Yemek pasta kesimiyle son buldu. Veda yemeğine İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Yalçın Büyükkarabacak, 19 Mayıs Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün, 19 Mayıs Devlet Hastanesi Müdürü Reyhan Karakoç, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve hastane personeli kaldı.

AW385847 03 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir