Müjde geldi: Listede Samsun da var! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve EYT'lilere ücretsiz oldu Müjde geldi: Listede Samsun da var! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve EYT'lilere ücretsiz oldu

SAMSUN'DA 110 AYRI SUÇTAN ARANAN ŞÜPHELİNİN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA 

Edinilen bilgiye göre, İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, A.K.G isimli şahsın cezaevi firarisi olduğu, "hırsızlık, cinsel saldırı, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun Kılma ve genel güvenliği kasten tehlikeye düşürme" suçları başta olmak üzere 110 ayrı suçtan toplamda 24 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahsın yakalanmasına yönelik çalışma yaptı.

LİMAN MAHALLESİ'NDE YAKALANDI 

Polis, A.K.G.'nin farklı adreslerde ve metruk binalarda kaldığını tespit etti. 7 günlük alan çalışması ve güvenlik kameraları incelemeleri ve akabinde şahsın saklanmış olduğu ikametin bulunduğu sokakta takip yapan polis, Liman Mahallesi Cam Güzeli Sokak üzerinde şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ 

Samsun Adliyesine sevk edilen A.K.G. adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine teslim edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.