Samsun Valisi Orhan Tavlı, Atakum Mimar Sinan İlkokulu'nda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı'na katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

MİNİKLERİ SEVİNDİRDİ

Vali Tavlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Ağar, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik ve beraberindekilerle Atakum Mimar Sinan İlkokulu'ndaki miniklerle bir araya geldi. Öğrencilere hediye veren ve sohbet eden Vali Tavlı, miniklere başarılı bir eğitim sezonu temennisinde bulundu.

Samsun'da "Gazi Komutan" Tümgeneral Davut Alâ sevince ortak oldu Samsun'da "Gazi Komutan" Tümgeneral Davut Alâ sevince ortak oldu

TİTİZ ÇALIŞMA

Yeni eğitim-öğretim yılında il genelinde 285 bin öğrencinin çok daha kaliteli bir eğitim alması için 25 bin eğitim çalışanıyla, bin 283 okulda gereken tüm çalışmaların titizlikle yerine getirilmeye devam edeceğini ifade eden Vali Tavlı, "Eğitim-Öğretim yılının öğrenci ve öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamızın ‘İlköğretim Haftası’nı tebrik ediyor, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.” dedi.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.