Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı koordinatör olarak görevli bulunduğu Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kurulan aşevinde hem depremzede vatandaşlarımıza hem de arama kurtarma ekiplerine sıcak yemek ikramında bulundu. Depremzedeler geçmiş olsun dileklerini ileterek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklama şu şekilde:

Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı koordinatör olarak görevli bulunduğu Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kurulan aşevinde hem depremzede vatandaşlarımıza hem de ilk günden bu yana büyük bir özveriyle arama-kurtarma, çadır kurma ve yardım dağıtma faaliyetlerine katılan ekiplerimize sıcak yemek ikramında bulundu. Depremzede vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerini ileterek, bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacaklarını ifade eden Sayın Valimiz, ekiplerimize de teşekkürlerini iletip çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Samsun'da Ramazan ayında 'pes' dedirten olay! Vatandaşlar tepki gösterdi Samsun'da Ramazan ayında 'pes' dedirten olay! Vatandaşlar tepki gösterdi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.