doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Valisi Dağlı Sel Bölgesi’nde Bakanlarla Görüştü

Samsun-Valisi-Dağlı-Sel-Bölgesi'nde-Bakanlarla-Görüştü
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi Dağlı Sel Bölgesi’nde Bakanlarla Görüştü  Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ayancık Afet Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirilen Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantılarında bakanlara bilgilendirmelerde bulundu

Sinop’ta Ayancık Afet Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirilen ‘Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantılarında Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoglu ve İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Samsun Valisi Dagli Sel Bolgesinde Bakanlarla Gorustu 5 Foto Galeri

İNCELEMELERDE BULUNDU
Cumhurbaşkanı YardımcıSI Fuat Oktay, beraberinde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoglu ile birlikte Ayancık’ı ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında Afet Koordinasyon Merkezinde Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’ndan bilgi aldıktan sonra incelemelerde bulundu ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti.

Samsun Valisi Dagli Sel Bolgesinde Bakanlarla Gorustu 1 Foto GaleriSamsun Valisi Dagli Sel Bolgesinde Bakanlarla Gorustu 3 Foto Galeri

GEÇMİŞ OLSUN
Ayancık Afet Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirilen Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’na Başkanlık eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoglu, yürütülen çalışmalar hakkında Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve ilgili kurumlardan bilgi aldıktan sonra ilçede incelemelerde bulunarak, vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti.

Samsun Valisi Dagli Sel Bolgesinde Bakanlarla Gorustu 6 Foto Galeri

ZİYARET ETTİ
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, sel felaketinde zarar gören ancak yürütülen çalışmalar neticesinde cuma günü kısmi olarak yeniden hizmet vermeye başlayan Ayancık Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastanenin vatandaşlara bir an önce tam kapasiteyle hizmet verebilmesi için sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek, görevlilere kolaylıklar diledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir