doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun Valisi Dağlı Duyurdu! 12 Proje 30 Milyon Lira Destek…

Samsun-Valisi-Dağlı-Duyurdu!-12-Proje-30-Milyon-Lira-Destek...
Daha Fazla Göster

Samsun Valisi Dağlı Duyurdu! 12 Proje 30 Milyon Lira Destek… Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, OKA tarafından toplam yatırım tutarı 46 milyon TL olan 12 projeye 30 milyon lira destek sağlandığını belirtti

WhatsApp Image 2021 11 03 at 13.43.25 Samsun

Samsun Valisi Doç. Dr. Zükif Dağlı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından yatırım tutarı 46 milyon TL olan 12 projeye 30 milyon lira ajans desteği sağlandığını ajansın çalışmalarına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

SON DURUM GÖRÜŞÜLDÜ
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından Samsun dahilinde desteklenen projelerin son durumunun ve gelecek döneme ilişkin faaliyet planlarının değerlendirildiği, OKA Proje İzleme Toplantısı, Vali Doç. Dr.Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi.

VALİLİĞİN DESTEĞİ TAM
Samsun’da uygulama süreci devam eden ve toplam yatırım tutarı 46 milyon TL olan 12 projeye toplam 30 milyon TL ajans desteği sağlandığını belirten Vali Dağlı, OKA’nın sonuç odaklı projelere katkı vermeye ve bölgesel kalkınmayı desteklemek için Samsun Valiliği’nin her türlü eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye, program ve proje hazırlanmasına katkı sağlamaya devam edeceğini ifade etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir