doğa samsun surucu kursu duru
       
5s arslan Mega Halı

Samsun Valisi Dağlı Çiftçileri Unutmadı!

valı-saglı-cıftcı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Valisi Dağlı Çiftçileri Unutmadı! Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolasıyla mesaj yayımladı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun’da koronavirüs salgını sürecinde dahi tarımsal üretimde sürdürebilirliğin sağlanması ve gıda arz güvenliğinin korunması için gayretle çalışan çiftçilerin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutladığını belirtti.

ALIN TERİ VE EMEĞİ İLE
Vali Dağlı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıında, “Yeşilırmak ve Kızılırmak Havzaları üzerinde, bol ürün çeşitliğine sahip bereketli ovalarıyla bir tarım şehri olan Samsunumuzda, pandemi sürecinde dahi tarımsal üretimde sürdürülebilirliğin sağlanması ve gıda arz güvenliğinin korunması için gayretle çalışmaya devam eden, alın teri ve emeği ile en güzel sebzeyi, meyveyi, tahılı üretmek için fedakarca çaba harcayan, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına, ekonomimizin büyümesine önemli katkılar sunan tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, bereketli ve bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir