doğa yataks cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Samsun Valisi Dağlı, Babaları Unutmadı

Vali Dağlı'dan Samsun'un Vaka Durumu Hakkında Açıklama!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Valisi Dağlı Babaları Unutmadı Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, ‘Babalar Günü’ dolayısıyla yayımladı mesajında babaların koşulsuz sevginin emsal örneği olduğunu belirtti

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, ‘Babalar Günü’ dolayısıyla mesaj yayımladı.

DEĞERLERİ BİLİNMELİ
Dağlı mesajında şu ifadelere yer verdi: ” Sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi değerler üzerine inşa edilen ve toplumun temel yapı taşı olan aile kurumunda; zorlu bir görev üstlenerek iyiliğin, fedakarlığın ve koşulsuz sevginin emsalsiz örneği babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ailesinin refahı ve huzuru için bir ömür boyu mücadeleyi kendisine görev atfederek ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğundan öncelikli gören babalar, evlatlarına güven dolu bir gelecek hazırlamak için özveri ve fedakarlıklarla çaba harcamaktadırlar.
Aile bağlarının güçlü olmasını sağlayıp evlatlarına tecrübeleriyle yol gösterici olan babalarımızın değerini bilmeli, her zaman gönüllerini hoş tutmalı ve bizlerle gurur duyacakları şekilde devlete, millete, topluma ve tüm insanlığa yararlı bireyler olmalıyız. Bu düşüncelerle başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, hayatı boyunca maddi manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir