doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: ‘Gençlerimizin Her Zaman Yanındayız’

'Gençlerimizin Her Zaman Yanındayız'
Daha Fazla Göster

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: ‘Gençlerimizin Her Zaman Yanındayız’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, parti olarak gençleri her zaman baş tacı olarak gördüklerini, onların her zaman yanında olduklarını söyledi

28 yilmaz 1 scaled Samsun

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilciliği’ni ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Milletvekili Yılmaz, “AK Parti olarak her zaman gençlerimizi baş tacı olarak gördük. Onlar bizim umudumuz, ülkemizin teminatlarıdır” dedi.

28 yilmaz 4 scaled Samsun

YÖNETİCİLERDEN DİNLEDİ
Vakıf binasında İl Temsilcisi Mustafa Demir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Yılmaz, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gençlere yönelik her aktivitenin yanında olduklarını ifade eden Yılmaz, vakıf bünyesindeki birimleri gezdi, koordinatörlük çalışmalarını ilgili birim yöneticilerinden dinledi.

28 yilmaz 5 scaled Samsun

ÜLKEMİZİN TEMİNATLARIDIR
‘Gençler bizim umudumuz, geleceğiz’ diyen Milletvekili Yılmaz, “AK Parti olarak her zaman gençlerimizi baş tacı olarak gördük. Onlar bizim umudumuz, ülkemizin teminatlarıdır. Her açıdan tam donanımlı bireyler olarak yetişmeleri için devletimiz tüm imkanlarıyla yanlarında. Bu doğrultuda sivil toplum kuruluşlarımızda sürece katkılar sağlıyor. TÜGVA, önemli bir misyonu yüklenerek tek odakları olan gençlerimizin her bir süreçlerinde ailelerle de işbirliği sağlayarak destek oluyor” ifadelerini kullandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir