AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Giresun'da kansere yenik düşen Şebinkarahisar Belediye Başkanı Yılancı'nın cenaze töreninde acıyı paylaştı.

Giresun'da bir süredir mücadele ettiği kansere yenilerek hayatını kaybeden  Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı son yolculuğuna uğurlanırken cenaze  törenine katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, acılı aileyi bir kez olsun yalnız bırakmadı. 

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: "OSB'ler ilçeyi kalkındırdı"  Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: "OSB'ler ilçeyi kalkındırdı" 

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Üç dönemdir belediye başkanlığı yapan ve İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Şebinkarahiar Belediye Başkanı Şahin Yılancı için belediye önünde cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından Tekışık Camii'ne götürülen Başkan Yılancı için öğlen namazına müteakiben cenaze namazı kılındı. Namazın ardından Yılancı ilçe merkezindeki aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

"GÖNÜL SERMAYESİNİ KAZANDI"

Törene katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Gönül sermayesini almış değerli  başkanımıza Allah'tan rahmet, acılı ailemize, halkımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.