AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın devreye girmesiyle Bafra ilçesinde gerçekleştirilecek Kapıkayafest’te su oyunları yapılacak.

SORUN KISA SÜREDE ÇÖZÜLDÜ

Samsun'da Bafra Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü yapılacak olan 'Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’nde su oyunlarının yapılamaması ile ilgili sorun AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın devreye girmesiyle kısa sürede çözüldü.

ÇÖZÜME KAVUŞTU

Bafra Belediyesi'nin düzenlediği Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’n'de su oyunların yapılmasına yönelik ortaya çıkan sorun su oyunların yapılmasına yönelik ortaya çıkan sorun Milletvekilimiz Sayın Orhan Kırcalı’nın bakanlıkla yaptığı görüşmeler neticesinde kısa sürede çözüme kavuştu.

"HER ADIM BAFRA İÇİN"

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra'nın tanıtımını ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmak için gayret gösterdiklerini belirterek, "Milletvekilimiz Orhan Kırcalı’nın bakanlık nezdindeki girişimleri sonucu kısa sürede çözüme kavuştu. Milletvekilimiz  Orhan Kırcalı’ya teşekkür ediyorum. Bizler her adımımızı Bafra’mızın tanıtımı ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirmek için gayret gösteriyoruz. Hazırlıklarına aylar önce başladığımız Kapıkayafest’tin her aşamasına titizlikle hazırlandık. Kapıkayafest üzerinden oluşturulmaya çalışılan olumsuz hava ve yapıcı olmayan eleştirisel yaklaşımların saygıdeğer halkımız tarafından kabul görmediğini bilmekle birlikte  vekilimizin gayreti ile kısa sürede çözüme kavuşan sorunun da en bu tür algılara en güzel cevap olduğuna inanıyorum. Kapıkayafest’te katılacak olan ve su sporlarına gönül vermiş tüm hemşehrilerimi etkinlik takvimsizde yer aldığı gün ve saatlerde söz konusu aktivitelerin yapılacağının altını çiziyor bu vesile ile el birliği ile hayata geçirdiğimiz 'Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’mize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'dan 21. yıldönümü mesajı AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'dan 21. yıldönümü mesajı