baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey akın Mega Halı Yıkama

Samsun Kış Ortasında Yazı Yaşadı

featured

Samsun Kış Ortasında Yazı Yaşadı Samsun’da kış ortasında hava sıcaklığının 20 dereceyi görmesini fırsat bilen vatandaşlar sahilleri şenlendirdi

Samsunlu vatandaşlar soğuk ve yağmurlu geçen günlerin ardında güneşli bir sabaha uyandı. Güneşli havanın etkili olmasıyla şehirde termometreler yer yer 20 derecenin üstüne çıktı. Kış ortasında gelen bahar, vatandaşlarca da fırsat olarak görüldü.

Güneşli havanın tadını çıkarmak isteyenler sahil ve yeşil alanları doldurdu. Atakum ilçesi sahilinde aileler çocuklarını parklara götürerek sevindirdi. Eline kamp sandalyesini alan denize nazır sohbet etmenin yolunu tuttu. İskele ve sahil kenarlarında yaz hasretini giderenlerin görüntüleri yansıdı.

Ahmet Bulut, “Şu an için havalar gayet güzel gidiyor. Kayseri’de buna ‘pastırma sıcakları’ derler. Çocukları dışarı çıkardık mevsime göre çok iyi. İnşallah böyle gider” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW510512 04 scaled Foto Galeri AW510512 02 1 scaled Foto Galeri AW510512 06 scaled Foto Galeri AW510512 07 scaled Foto Galeri AW510512 03 scaled Foto Galeri

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.