Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Samsun Heyeti Gaziantep’te İncelemede!

featured

Samsun Heyeti Gaziantep’te İncelemede! Samsun’un ilçe belediye başkanları, 2022 yılında yapılacak TEKNOFEST için 2020’de organizasyona ev sahipliği yapan Gaziantep’te incelemelerde bulundu.

Samsun Valiliği ve T3 Vakfı tarafından organize edilen program ile ilçe belediye başkanlarından oluşan heyet, TEKNOFEST’in 2020 yılında üçüncüsünün gerçekleştirildiği Gaziantep’e giderek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

AW486500 01 Ana Manşet

TEKNOFEST ÇIKARMASI

Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağının artırılmasının hedeflendiği, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2022 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. TEKNOFEST hazırlıkları kapsamında bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti.

AW486500 05 Ana Manşet

GEZİYE KATILDILAR

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yakın ilgisi ile karşılanan Samsun heyeti, daha sonra 2020 yılında TEKNOFEST kapsamında araştırma ve geliştirme amaçlı oluşturulan; Bilim Gaziantep, Keşif Kampüsü, Bilim Şahinbey ve Bilim Şehitkamil atölyelerinde incelemelerde bulundular. Samsun heyeti ayrıca Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu ziyaret etti. Daha sonra Şehitkamil Belediye Başkanı Muhammed Rıdvan Fadıloğlu ile şehirde Kültür Gezisi’ne katıldı.

AW486500 02 Ana Manşet

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.