Hilas Otel

Çelik İnşaat

Zihni Şahin:Önemli olan adamlık

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın nezaketle "Allah razı olsun" diyerek teşekkür ettiği Zihni Şahin "Önemli olan adamlık" diyerek, Köktaş'ın bu jestine karşılık verdi.

Zihni Şahin:Önemli olan adamlık

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Adayı Mustafa Demir'le birlikte yaptığı Büyükşehir Belediyesi ziyaretinin basına kapalı bölümünde, Şahin'e "teşekkür" edince, Şahin, " Biz anamızdan belediye başkanı doğmadık. Önemli olan adamlık" cevabını verdi.

AK PARTİ TAM KADRO
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, basın toplantısının ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaretinde, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile İl Başkanı Hakan Karaduman hazır bulundu.

'SAMSUN'UN SEVGİSİNİ KAZANDIK'
Basının görüntü alıp makamdan ayrılmasının ardından yapılan sohbet sırasında, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Şahin'e "Hizmetlerinizden ötürü Allah razı olsun" dediği, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in de "Biz anamızdan belediye başkanı doğmadık. Önemli olan adamlık. Samsun'da insanların sevgisini ve saygısını kazandık"
diyerek karşılık verdiği öğrenildi.

Haber:Hakan AKGÜN

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 09:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erman eroğlu
Erman eroğlu - 6 ay Önce

Cok agır konuşmuş adam olmadıkları için alınmamışlardır.
Bu millet 1 haftada unutur akp den eşşegi koyun secilir

Bekir ER
Bekir ER - 6 ay Önce

Adamsın Zihni Şahin. Seni anlamayanlar utansın.

Orhan BAYRAK
Orhan BAYRAK - 6 ay Önce

Bize adamlik atalarimizdan intikal etmiştir. Bizim genlerimizde vardır. Adamsın zihni abi

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312