banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Zeki Murzioğlu: Türkiye'nin gücü artacak - Samsun Haber

banner1357

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Salgın sonrası yapılanacak dünyada, Türkiye’nin gücü ve zenginliği artacak" dedi

SAMSUN HABER 23.05.2020, 15:23 esra vural
Zeki Murzioğlu: Türkiye'nin gücü artacak - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.  Murzioğlu,  mesajında bayramın  hem Türk milleti, hem İslam alemi, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diledi.

GELECEĞE ÜMİTLE BAKIYORUZ
 Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın zorlu bir süreçten geçtiğini belirten Başkan Murzioğlu, "Gönül, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle sevinç içinde bir arada olmayı isterdi. Fakat salgın sebebiyle, bu bayramı evlerimizde geçirmek zorundayız. Zorlu bir dönemden geçiyoruz. Allah’a çok şükür ki; devleti ve milletiyle ülkemiz bu sınavı çok iyi veriyor. Hep birlikte dikkatli davranır, kurallara uyarak hassasiyet gösterirsek, bu süreçten de alnımızın akıyla çıkacağımıza inancım tamdır. İnşallah salgın sonrası yapılanacak dünyada, Türkiye'nin gücü, zenginliği ve refahı daha da çok artacak. Bizler geleceğe ümit ve güvenle bakıyoruz. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu Ramazan Bayramı’nı da, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Samsun iş dünyası adına tüm halkımızın ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek günlerin tüm insanlığa mutluluk, huzur. sağlık ve barış getirmesini canı gönülden temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)