Hilas Otel

Çelik İnşaat

Yeşilyurt AVM'de duygu dolu anlar!

Samsun’da Yeşilyurt AVM ile Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Fasl-ı Şahane etkinlikleri vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor.

Yeşilyurt AVM'de duygu dolu anlar!

Samsun’da Yeşilyurt AVM ile Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen Fasl-ı Şahane etkinlikleri vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Ramazan ayının 12’inci gününde Fasl-ı Şahaneye gelen vatandaşlar, önce fasıl dinletisi, ardından hikayesiyle 7’den 70’e hitap eden, neşelendiren ve aynı zamanda hüzünlendirebilen, “Bizim köyün Şarkısı” açık hava sineması gösterimi izleyerek duygu dolu anlar yaşadı. 

Yeşilyurt AVM’nin açık otopark alanına kurulan ramazan sokağı konsepti ile ramazan boyunca devam edecek olan birbirinden keyifli sahne gösterileri, açık hava sinema gösterimi, fasıl dinletileri, lunapark alanı ve konserler eski ramazanların ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Her akşam yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlik, vatandalar tarafından beğeniyle karşılanıyor. Ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Fasl-ı Şahane etkinlikleri Ramazan ayı boyunca birçok ünlü sanatçının katılımı ile devam edecek. Ramazan ayının 12’inci gününde Fasıl dinletisiyle başlayan Fasl-ı Şahane etkinliği “Bizim köyün Şarkısı” açık hava sinema gösterimi ile sone erdi. 

Hande ONAT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308