banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Vali Osman Kaymak, TSO’da: 'Samsun hedefe ulaşacak'

TOBB Başkan Yardımcılığı'na seçilen Salih Zeki Murzioğlu'nu kutlayan Samsun Valisi Osman Kaymak, "El ele vererek orta akılla Samsun'u hedefe ulaştıracağız" dedi

Samsun Haber 23.05.2018, 13:48
55
Vali Osman Kaymak, TSO’da: 'Samsun hedefe ulaşacak'

Vali Osman Kaymak, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı(STSO) ziyaret etti. STSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette Vali Osman Kaymak,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkan Yardımcılığı'na seçilmesinden dolayı STSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu kutladı, başarı diledi. 

'EL ELE VERECEĞİZ'
Yaptığı açıklamada, TSO'ların kentlerin yaşamında önemli yer tutan sivil toplum kuruluşlarının başında geldiğini söyleyen Kaymak, "Samsun TSO, bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Samsun’un sosyal  ve kültürel yaşamında önemli bir yapı olacak olan kurumlarımızın başında gelmektedir. Bir kez daha sizlerin şahsında seçilen meclis üyelerinize ve yönetim kurulunuza başarılar diliyorum. Valilik olarak geçmiş dönemden beri Samsun Ticaret ve Sanayi Odasıyla birlikte yürütülen birçok çalışma oldu. Bu dönemde yine aynı şekilde odayla yürüteceğimiz çalışmalarımız olacaktır. İnşallah hep birlikte el ele vererek, ortak akılla şehrimizi hedefe ulaştıracağız" dedi.

'BİRLİKTELİĞİMİZ ARTACAK
Salih Zeki Murzioğlu ise, kent genelinde kurumlar arasında güzel bir birliktelik yakalandığını ifade ederek, “Şehrimize baktığımızda bunun yansımalarını görebiliyoruz. Sayın Valimizin öncülüğünde kentte yakaladığımız güzel birliktelik inşallah artarak devam edecek. Sizlerin de dediği gibi el ele vererek kentimiz ve ülkemiz için daha güzel çalışmalara, projelere imza atacağız” diye konuştu.

Haber: Haydar ÖZTÜRK

Yorumlar (0)