Hilas Otel

Çelik İnşaat

Tekkeköy'ün çehresi değişiyor

Tekkeköy'ün çehresini ve görünümünü değiştirmeyi hedefleyen Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemiz her alanda farklılaşıyor ve güzelleşiyor. Bizler de özellikle halkımızın yoğun kullandığı alanlara daha estetik bir görünüm kazandırabilmek için titiz çalışmalar yürütüyoruz” dedi

Tekkeköy'ün çehresi değişiyor


Tekkeköy Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde farklı alanlarda sürdürülen çalışmaların yanında özellikle meydan ve merkezi alanlarındaki peyzaj ve çevre düzenlemeleri hız kazandı.

ÇALIŞMALAR HIZLANDI 
Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında ilçenin çevresini değiştirmek maksadıyla başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Hasan Togar, “Hızla süren yapılaşmanın yanında yürütmüş olduğumuz çalışmalarımız neticesinde ilçemiz her geçen gün değişiyor ve güzelleşiyor. Her alandaki çalışmalarımızın yanında özellikle çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarımıza hız verdik” şeklinde konuştu.

ARTIK ÇOK DAHA GÜZEL 
İlçedeki değişim ve gelişime uygun hamleler ve hizmetler ortaya koyulduğuna vurgu yapan Togar, “Bir şehri, bir ilçeyi yaşanır yapan, o ilçe halkının tamamını kucaklayan beklenen hizmetleri hayata geçirmekle başlar. Bizler de halkımızın nabzını tutarak, onlara kulak vererek projelerimizi, hizmetlerimizi planlayıp hayata geçiriyoruz. Hep birlikte gönül birliği ile el ele bu günlere taşıdığımız herkesin hayallerini süsleyen ilçemizin dört bir yanı gayretlerimizle günden güne daha da güzelleşiyor. Estetik dokunuşlar ve çeşitli süs bitkileriyle yapmış olduğumuz düzenlemeler ve peyzaj çalışmalarımız neticesinde Tekkeköy’ümüz yepyeni, farklı, örnek bir görünüme kavuştu. Bu ve buna benzer çalışmalarımız aralıksız devam edecek” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308