Samsunlulara çağrı: 'Siz de adım atın!'

Atakum Masterler Koşu Grubu, hafta sonu gerçekleştirilecek ‘Sağlığın İçin Sende Adım At’ koşusuna tüm Samsunluları davet etti

Samsunlulara çağrı: 'Siz de adım atın!'

Atakum Masterler Koşu Grubu adına konuşan Dursun Şenol, ‘Cumartesi ve Pazar günleri Atakum Sahilinde yaptığımız koşulara herkesi bekliyoruz.  22 Nisan Pazar günü ikincisi koşulacak olan koşuya vatandaşların büyük ilgi göstermesi bekliyoruz. Hem sağlık için adım atacağız hem de eğlenceli saatler geçireceğiz" dedi.

İKİNCİSİ KOŞULACAK
Sağlığın için sende adım at’ etkinliğinin ikincisi 22 Nisan Pazar günü saat 09:00’da Çobanlı İskelesi’nden başlayıp, Atakum sahilindeki yürüyüş yolu kullanılarak marinadan dönülecek ve aynı noktada sona erecek. 

PAZAR GÜNÜ BULUŞALIM!
Dursun Şenol, özellikle Cumartesi ve Pazar günleri Atakum Sahilinde yaptıkları koşuları yaygınlaştırmak istediklerini belirterek; ‘herkesi bu etkinliklere katılmaya bekliyoruz. Bu şekilde sağlık için insanları spor yapmaya özendirirken, sosyal ve sportif açıdan daha katılımcı bir ortamın  oluşmasına katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz. 22 Nisan Pazar günü Atakum’un eşsiz sahilinde hep birlikte tüm Samsun halkı olarak yaza merhaba diyelim" diye konuştu.

Haber: Tuğçe AYDOĞDU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826