Samsunlular Belediye Başkanlarını Seçiyor?

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin Samsun sonuçları tartışılırken, Samsun’da yerel seçim tartışmaları da başladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları kim olacak? Sorusu Samsunlular bu soruya cevap arıyor. 

Samsunlular Belediye Başkanlarını Seçiyor?

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nin Samsun sonuçları tartışılırken, Samsun’da yerel seçim tartışmaları da başladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları kim olacak? Sorusu Samsunlular bu soruya cevap arıyor. 

2019 yılı Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerde Samsunlular belediye başkanlarını seçecekler. Yerel seçimin erkene alınıp alınmaması tartışmaları sürerken, Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV ekipleri yeni dönemin başkan adaylarına ilişkin sahadaki çalışmalarını sürdürüyor.

Samsun büyükşehir ve ilçe belediyelerinde görmek istedikleri belediye başkanlarının kim olduğu sorularına tüm platformlarda cevap arıyoruz. Aldığımız bu cevaplara göre sahada yapacağımız çalışmalara da yön vereceğiz.

Aşağıda yer alan Samsun Belediye başkanlarına yönelik saha araştırmamıza katılarak hangi belediyede hangi isimleri belediye başkanı olarak görmek istiyorsanız yazabilirsiniz. Araştırmamıza  katılan herkes, her belediye için 4 isim yazabilecek. Ayrıca araştırmamıza katılanlar her belediye için seçim yapmak zorunda da olmayacak ve istediği belediyelere istediği isimleri önerebilecek.

 Anket sonucunda her belediye için en çok öne çıkan 4 isim belli olacak.

Sonuçlar 55 gün sonra 23 Eylül 2018 Pazar günü araştırmamızı kapatacağız ve cevapları detaylı analizlerle birlikte Samsun Gazetesi’nde yayınlayacağız.

Bu araştırmanın sonuçlarına göre Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV ekipleri sahadaki çalışmalarına yön verecekler….

Not: Ankete katılanların kimlikleri ve iletişim bilgileri kesinlikle paylaşılmayacaktır. Araştırma bittiğinde bildirdiğiniz e-posta ve cep telefonu adresine sonuçlar mesaj olarak gönderilecektir.

AŞAĞIDAKİ ONLİNE SAHA ARAŞTIRMASINA CEVAPLARINIZI VERİP, GÖNDEREBİLİRSİNİZ...

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 16:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut Karadeniz
Mesut Karadeniz - 3 hafta Önce

Bayram Çelik in kıymetini bilin

MUHTAR ADAYI NEVZAT SEVEN
MUHTAR ADAYI NEVZAT SEVEN - 2 hafta Önce

ERDOĞAN TOK BÜYÜK ŞEHRE YAKIŞIR...İLKADIM GÜZEL İŞLER YAPTI.... BEN İNANIYORUM BÜYÜKŞEHRİ ADAYI OLURSA DAHA GÜZEL HİZMETLER YAPAR.

MUHTAR ADAYI
MUHTAR ADAYI - 2 hafta Önce

büyük şehir erdoğan tok olsun..

BARIŞ KESKİN
BARIŞ KESKİN @MUHTAR ADAYI - 7 gün Önce

OSMAN. GENÇSAMSUNDA. ÇOKŞEYYAPACAGINA. İNANIYORUM

.....
..... - 2 hafta Önce

Fikri uslu

kasım can
kasım can - 1 hafta Önce

çarşambaya Turan Bilgin kesinlikle isabetli olur

canik-li
canik-li - 2 hafta Önce

Osman Genç'in yerine kim gelsin?

Kenan güler
Kenan güler - 2 hafta Önce

Çarşamba ya Turan bilgin başgan

İbrahim. Kara
İbrahim. Kara @Kenan güler - 7 gün Önce

HiZMETLERİYLE. CANİGİ. CANİKYAPTI. BÜYÜKŞEHİRDAHA. BAŞKA. OLUR.

Fikri Uzunköse
Fikri Uzunköse - 2 gün Önce

İlkadım Belediyesine FİKRİ UZUNKÖSE yakışır


SIRADAKİ HABER

banner650

banner826