banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsunlu üniversite adayları moral depoladı

banner1357

Samsun İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden deneme sınavlarında başarılı olanlar Atlı Spor Tesisleri'nde ata bindi. 

SAMSUN HABER 13.11.2018, 16:26
Samsunlu üniversite adayları moral depoladı
banner1353
banner1375

SINAV ÖNCESİ STRES ATTILAR
Samsun Maarif Hareketi kapsamında İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12'inci sınıf öğrencilerinden üniversiteye giriş için yapılan deneme sınavlarında başarılı olanlar çeşitli etkinlikler ile ödüllendirdi. Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Tesislerine gelen öğrenciler burada ata binerek hem stres attılar hem de üniversite sınavı öncesi moral depoladılar.

Okul Müdürü Hakan Sarıözkan, öğrencilerinin başarılı olabilmesi adına her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirterek, "Öğrencileri çalışmaya teşvik etmek için bu gibi etkinlikleri zaman zaman gerçekleştiriyoruz. Bu etkinliklerin öğrencileri sınav stresinden biraz olsun uzaklaştırıyor" dedi. İlk kez at bindiğini belirten 12'nci sınıf öğrencisi Furkan Sever, "Üniversite sınavında başarılı olmak için programlı çalışıyoruz ve öğretmenlerimizde bize her konuda yardımcı oluyor. Okulumuzun gerçekleştirdiği etkinliklerle de eğlenceli vakitler geçirip moral depoluyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)