banner1313

banner1300

banner1334

Samsun'da 5 yıldızlı hizmet

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doğum yapacak olan anne adaylarına beş yıldızlı otel konforunda oluşturulan özel odalarda çift kişilik yatak, bebek beşiği, oturma grubu, jakuzi, özel banyo ve tuvalet, buzdolabı ve televizyon hizmeti sunulmakta.

SAMSUN HABER 18.02.2019, 11:36 18.02.2019, 12:54
Samsun'da 5 yıldızlı hizmet

Samsun'da normal doğum oranı artırmak amacıyla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları ek binasında geçen yıl beş yıldızlı otel konforunda oluşturulan özel odalarda çift kişilik yatak, bebek beşiği, oturma grubu, jakuzi, özel banyo ve tuvalet, buzdolabı ve televizyon bulunmakta. Su dolu  jakuzide doğum yapan annelere ücretsiz kuaför hizmeti dahil birçok konfor sunulmakta.

KEYİFLİ DOĞUM ÜNİTELERİ
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Eda Türe, Hastanemizde beş yıldızlı otel konforunda keyifli doğum ünitelerimiz var. Burada suda doğum, yani jakuzide doğum yapan anne adaylarına yeni bir hizmet olarak kuaförlük hizmeti vermeye başladık. Doğum yapan veya yapacak anne adaylarımız dışarıdan kuaförlük hizmeti alamadığı için biz de bu hizmeti onların ayağına getirdik."  ifadelerinde bulundu.

ANNELER EĞLENCİLİ BULUYOR
Tokat'ın Erbaa ilçesinden Samsun'a doğum yapmaya gelen Anne adayı Huriye Eryılmaz ise, "Keyifli doğum ünitesi olan odada kalarak doğumu bekliyorum. Zaten odadan çok memnun kaldım ama kuaförlük hizmeti verildiğini bilmiyordum. Öğrenince ben de hastaneye başvurdum. Burada saç bakımı ve makyaj yaptırdım. Eğlenceli ve güzel oldu." dedi.

Hastanede bir kız çocuğu dünyaya getiren bir diğer anne ise Tuba Ortak da, sabah hastanede normal doğum yaptığını, sonrasında kuaförlük hizmeti aldığını ve çok mutlu olduğunu ifade etti.

'ONLAR MUTLU OLUNCA BENDE OLUYORUM'

Hastanede kuaförlük hizmeti veren Kuaför Nurhan Özkan da hamile ve doğum yapanlara ilk kez hizmet verdiğini söyleyerek, "Anne ve anne adayları motive olduğu zaman ben de mutlu oluyorum. Severek yaptığım bir iş. Anneleri güzelleştirmek, dünyayı güzelleştirmeye bedeldir." açıklamalarında bulundu.

Yorumlar (0)