banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1496

banner1324

Samsun muhtarları, İlkadım'da buluştu!..

Samsun'da, İlkadım Belediye Başkanı Erodğan Tok, mahalle muhtarlarını ağırladı. Tok, "Sizler, gözümüz kulağımızsınız" dedi.

SAMSUN HABER 01.12.2016, 17:54 02.12.2016, 10:30
681
banner1375

Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Samsun Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Tütüncü, İlkadım İlçesi  mahalle muhtarları, Samsun İli Muhtarlar Derneği üyeleri ve İlkadım Belediyesi Birim Müdürlerini Derbahçe Sosyal Tesislerinde ağırlayan Başkan Tok, Muhtarlara hizmetlerin etkili ve verimli  bir şekilde yerine getirilmesinde ve koordinasyonunda  çok önemli ve  büyük görevler düştüğünü ifade etti. 

Toplantıda İlkadım İlçesi sakinlerinin muhtarlara ilettiği istek ve arzuları paylaşıldı. Yerel yönetimlerin en büyük yardımcılarından olan muhtarlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği önemin altını çizen Başkan Tok, Muhtarların gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür etti. 

"BELEDİYEMİZİN GÖZÜ VE KULAĞISINIZ" 
Toplantıda yaptığı konuşmada muhtar ve yerel yönetimlerin iş birliğinin önemini vurgulayan Başkan Tok, " Siz muhtarlarımız biz yerel yöneticilerin mahallelerdeki gözü ve kulağı olarak hizmetlerimizin aktarımında ve anlatımında en büyük destekçilerimizsiniz. Sizler vatandaşlarımız ve bizim aramızdaki köprüyü ne kadar sağlam kurarsanız bizler de hizmet etme noktasında o kadar başarılı oluruz" diye  konuştu. - Samsun Haber

HALİSDEMİR FİLMİNİ İZLEDİLER: Muhtarlar ile Derebahçe Sosyal Tesisleri'ni gezen Başkan Tok, Ömer Halisdemir'i anlatan 30 kuş filmini muhtarlarla birlikte izledi.

Yorumlar (1)
İLKADIM 4 yıl önce
İLKADIM 2,5 YILDA ERDOĞAN BAŞKANIN SAYESİNDE BÜYÜK HİZMETLER YAPILDI.. İLKADIM BÜYÜDÜKCE HİZMETTE BÜYÜK OLUYOR..