banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsun İl Emniyet Müdürü Urhal'dan bayram mesajı

banner1357

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, bu Ramazan Bayramı'nda koronavirüs salgını nedeniyle mutluluk ve hüznün bir arada yaşandığını bildirdi

SAMSUN HABER 22.05.2020, 13:54 Ayşe Çolak
Samsun İl Emniyet Müdürü Urhal'dan bayram mesajı
banner1353
banner1375

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya üzerinden mesaj yayınladı. Urhal mesajında, "Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en yüksek düzeyde yaşandığı bir Ramazan Bayramı'na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

GÖNÜLDEN GÖNÜLE MESAFE YOK 

İl Emniyet Müdürü Urhal, mesajında şu ifadelere yer verdi: ""Dünyada ve ülkemizde yaşanan Kovid19 salgını nedeniyle; sevdiklerimizle bir araya gelip bayramlaşamadığımız, aile büyüklerimizin elini öpemediğimiz, araya sosyal mesafe koymak zorunda kaldığımız ancak gönülden gönüle mesafenin olmadığı sevinçlerimizi, mutluluklarımızı ve hüzünlerimizi paylaşmaya devam ettiğimiz bir bayram geçiriyoruz. Bu süreçte Türk Polis Teşkilatı olarak bize tevdi edilen görevleri fedakarca yapma gayreti içerisinde olduk. Dolayısıyla; Samsun Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın huzur, güven, esenlik ve sağlık içerisinde bir bayram geçirmelerini sağlamak arzusuyla dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de üstün gayret ve başarıyla görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle; üstlendiği görevleri ve kutsal saydığı devleti, milleti, vatanı ve bayrağı uğruna canlarını seve seve feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gazilerimize ve emekli teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyor, ülkemizin dört bir yanında gece gündüz demeden fedakarca görev yapan siz değerli meslektaşlarım ve kıymetli ailelerinizin Ramazan Bayramını kutluyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)