Samsun, gazetemizin manşetini konuşuyor

Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında dün bölücü terör örgütü mensuplarının 16 yaşındaki Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Gedik'i şehit etmesinin ardından Samsun Gazetesi'nin bugün attığı manşet Samsun gündemine bomba gibi düştü.

Samsun, gazetemizin manşetini konuşuyor

Yayın hayatına girdiği günden beri Samsunluların haber alma noktasında vazgeçilmesi olan Samsun Gazetesi, attığı manşetlerle vatandaşların dikkatini çekiyor. Özellikle dün Maçka'ta terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temasta şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Gedik ve 16 yaşındaki Eren Bülbül'ün haberlerinin ardından bugün okuyucularının karşısına çarpıcı manşetle çıkan Samsun Gazetesi, gündeme bomba gibi düştü.


5 Haziran 2017 tarihinde yayın hayatına 'merhaba!' diyen Samsun Gazetesi, yayımladığı haberlerle Samsunluların gözü, kulağı dili oldu. İmtiyaz sahipliğini Erdal Bozkurt, Genel Yayın Yönetmenliğini Muammer Dilber, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü'nü Ahmet Ak'ın yaptığı Samsun Gazetesi attığı cesur manşetlerle vatandaşların ilgisini çekiyor. 

'KORKUSUZ BAŞLIKLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER'
Güne Samsun Gazetesi okuyarak başladığını söyleyen Burak Şahinkaya, "Samsun'da korkmadan, hür bir şekilde vatandaşın sorunlarını kaleme alan Samsun Gazetesi'ni ve çalışanlarını kutluyorum. Özellikle Maçka'da yaşanan terör saldırısı sonrasında 'Karadeniz'de PKK Piçleri' şeklinde atılan başlıktan dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nilüfer Koç
Nilüfer Koç - 12 ay Önce

Kardeşim minik şehidimiz için gazetenizde verdiginiz manşet diğer medya kuruluşları açısından da örnek olması gereken bir manşettir. Bu milli duruşunuzu tebrik ederim. Manşetiniz sadece Samsunda degil bircok ilde de duyuldu. Sakaryadan hürmetler

SIRADAKİ HABER

banner650

banner826