banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsun'da 'Verimli' eğitim: İşletme nasıl büyür?

Samsun'da, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nce Verimlilik Haftası kapsamında 'Yalın Liderlik Yalın Yönetim' konulu bir eğitim programı düzenlendi.

Samsun Haber 03.05.2017, 11:48
126


Samsun Valiliği himayesinde Samsun Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Çalışma Grubu (KUSİ), Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Samsun Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TEKNOPARK) ve Medikal Küllenme (MEDİKÜM)işbirliğinde, 'Yalın Liderlik Yalın Yönetim' konulu bir eğitim programı düzenlendi. 

Anemon Otel'de düzenlenen eğitime Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, KOSGEB Samsun İl Müdürü Ahmet Dursunoğlu, Samsun Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ve çok sayıda davetli katıldı.

Yalın Enstitü Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Hakan Akgül tarafından katılımcılara, 'İşletme nasıl büyür, stratejik yönetim, günlük yönetim, problem çözmek, çözdürmek ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

Haber: Mine ŞEN

Kamera: Murat TANRIÖVERİ

Yorumlar (0)