banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Samsun'da Ülkücüler düğünde buluştu - Samsun Haber

banner1357

Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Adem Şahin'un oğlu Serkan Şahin ile Selinay Sekmenoğlu, muhteşem bir törenle yaşamlarını birleştirdi. Çok sayıda ülkücünün katıldığı düğüne, mehteran takımının çaldığı marşlar ayrı bir renk kattı.

SAMSUN HABER 11.09.2019, 10:02
Samsun'da Ülkücüler düğünde buluştu - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Adem Şahin, oğlu Serkan Şahin'i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Serkan Şahin ile Selinay Sekmenoğlu'nun dünyaevine girdiği Neco Sultan 2 Salonu'ndaki düğüne, ülkücü camiadan çok sayıda isim katıldı.

MEHTERAN EŞLİĞİNDE GELDİLER
Adem-Nevin Şahin'in oğulları Serkan ile Çetin-Emine Sekmenoğlu'nın kızları Selinay, mehteran takımının çaldığı marşlar eşliğinde salona girdi. Yaklaşık 2 saat süren Karadeniz Arma Mehteran Takımı'nın gösterisi salonda bulunanlardan büyük alkış aldı. 

TEBRİKLERİ KABUL ETTİLER
Gecenin ilk dansının yaptıktan sonra kendileri için hazırlanan düğün pastasını kesen genç çift, ardından tebrikleri kabul etti. Selinay-Serkan Şahin çifti, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkürlerini iletti.

SALONA SIĞMADILAR 
Yusufeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, işadamı Yunus Yusufoğlu, İlkadım Belediyesi  Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, İlkadım Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, eski MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP Samsun İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Vanlı, eski Giresun Ülkü Ocakları Başkanı ve Önce Vatan Gazetesi Köşe Yazarı Ferda Akgül ile Ülkü Ocakları Teşkilatları'ndan çok sayıda davetlinin katıldığı düğün gece geç saatlere kadar devam etti. 

Emir Dursun AKAR  

Yorumlar (0)