banner1365

banner1496

banner1345

banner1334

Samsun'da tuhafiyeci esnafından oda yönetimine tam not!

banner1357

Samsun Haber: Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi olarak Samsun’daki meslek gruplarının bağlı oldukları odaların çalışmalarını masaya yatırmaya devam ediyoruz. Bugün de Samsunlu tuhafiyeci esnafını dinledi

SAMSUN HABER 08.01.2018, 18:37 08.01.2018, 18:43
237
banner1353
banner1375

Samsun Haber - Samsun’da meslek odalarında seçim yarışı devam ederken, Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi esnafın nabzını tutmaya devam ediyor. 

Tuhafiyeciler Odası’nın yaklaşan seçimi öncesi Samsunlu tuhafiyecilere, “Tuhafiyeciler Odası başkanınızı tanıyor musunuz? Çalışmalarını başarılı buluyor musunuz?” sorularını yönelttik. 

ESNAF’TAN AKBAŞ’ TAM NOT
Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, çalışmalarıyla oda üyesi esnaftan tam not almış gibi görünüyor. Esnaflar, Başkan Akbaş’ın her konuda yanlarında olduğunu ifade ederek, başkanlarına teşekkür ediyor.

-Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş.

Samsunlu tuhafiyeciler oda başkanlarından ve faaliyetlerinden memnun mu? İşte yanıtı:

KENDİSİNDEN ÇOK MEMUNUZ
Musa DEMİRTAŞ: “Çok iyi tanıyoruz Ahmet Bey’i. Ahmet Akbaş çok iyi adamdır ve çok iyi bir oda başkanıdır. İnsanlara elinden geldikçe faydalı olur. Kendisine elimizden gelen desteği vereceğiz seçimlerde de. Çalışmalarından çok memnunuz. İnsanların ne derdi varsa yanındadır Ahmet Başkan”

ESNAFA YARDIMCI OLUYOR
Ahmet ŞAHİN: “Oda başkanımız Ahmet Akbaş’ı tanıyoruz. Kendisinden çok memnunuz. Çalışmalarını beğeniyoruz. Esnafa çok yardımcı oluyor. Devamını da bekliyoruz”

TOPLANTI YAPSA DAHA MEMNUN OLURUZ
Bayram GÜMÜŞ: “Bağlı olduğumuz oda başkanı Ahmet Akbaş’ı tanıyorum. Kendisinden memnunuz ama pek işimiz düşmüyor. Kendi işimizi kendimiz hallediyoruz. Oda başkanından beklentimiz toplasa bizi şikayetlerimizi dile getirse, ayda veya senede bir toplantı yapsa daha memnun oluruz”

SÜREKLİ ZİYARET EDER
Caner DEMİRTAŞ: “Ahmet Akbaş’ın çalışmalarından çok memnunuz. Baya memnunuz hem de. Her konuda bize yardımcı oluyor. Herhangi bir işimiz olduğunda destek çıkıyor. Sürekli ziyaret eder. Halimizi hatırımızı sorar. Bir sıkıntımız olduğundan rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Kesinlikle yüksekten bakmaz”

ELİNDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLUYOR
Sinan ÇELEBİ: “Ahmet Akbaş’ın çalışmalarından oldukça memnunuz. İstediğimiz zaman gidip görüşme imkanımız var. O da bizim gibi esnaf olduğu için aramız iyi. Gidip görüşlerimizi bildiriyoruz, beyan ediyoruz. Elinden geldiği konularda yardımcı oluyor”

GELELİ ODAMIZ OLDUĞUNU HİSSETTİK
İsmail ÇAKIR: “Oda başkanımız Ahmet Akbaş’ı çok iyi tanıyoruz. Ahmet Akbaş geleli biz oda başkanının varlığını hissettik. Önceden oda başkanı değil tabiri caizse esnafı sömüren bir başkan vardı. Şuan da oda başkanımızın her şeyinden memnunuz. Esnafa da her türlü yardımı ve desteği sağlıyor. Ben 28 yıldır ticaretle meşgulüm. Oda başkanının varlığını ilk Ahmet Akbaş’la öğrendim. Telefon açtığımızda yanımıza geliyor. Ulaşmak konusunda herhangi bir sıkıntımız yok”

SÜREKLİ YANIMIZDA
Fatih İTGÜ: “Oda başkanımız Ahmet Akbaş’ı tanıyorum. Yeri geldiğinde çok güzel açıklamalar yapıyor ama diğer zamanlarda göremiyoruz kendisini. Sadece konuşmalarından tanıyoruz. İsteklerimizi dile getiriyor ama piyasanın durumu da belli. Kolayca ulaşabiliyoruz kendisine. Sürekli yanımızda dertlerimizi dinliyor”

BİZ TUHAFİYECİYİZ, ONLAR NECİ?
Halil KUZU: “Oda başkanımız Ahmet Akbaş esnafın derdiyle sıkıntısıyla ilgilenmiyor. Ulaşsak da ne yapacağız hangi derdimizi çözecek. Ufak esnaf olarak öyle bir durumdayız ki bizim yaptığımız işi büyük marketler de yapıyor. Biz tuhafiyeciyiz onlar neci? Kimse bunu dile getirmiyor. Bunları bir an önce çözmeleri gerekiyor. Ufak esnaf akşama kadar oturuyor”

ÇALIŞMALARINDAN MEMNUNUZ
Davut OKUR: “Ahmet Akbaş’ı tanıyorum. Çalışmalarından da memnunum. İstediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. Zaten yakınımızda”

HEDEFİ BÜYÜK
Ahmet YARDIM: “Oda başkanımızdan çok memnunuz. Çok faal bir adam. İyi bir arkadaşımız. Hedefi de büyük. Bu zamana kadar hem esnaflık da hem de oda başkanlığında kayda değer icraatlar yaptı”

İÇİMİZDEN BİRİSİ
Hüseyin AKSOY:  “Ahmet Akbaş’ın çalışmalarından memnunuz. İstediğimiz gibi bir başkan. İyi bir insan ve iyi bir yönetici. İçimizden birisi. Herhangi bir sıkıntımız olduğunda gerekeni yapıyor. Bir telefon açsak hemen geliyor.”

DAHA İYİ YERLERDE GÖRMEK İSTİYORUZ
İbrahim OKUR: “Oda başkanımızın çalışmalarından memnunuz. Başkanımıza her istediğimizde ulaşabiliyoruz. Her istediğimizde arıyoruz, bakıyor. İhtiyacımız olduğunda bize yardımcı oluyor. Başkanımızı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz.”

KENDİSİNE SKOLAY ULAŞABİLİYORUZ
Bekir SEL: “Ahmet Akbaş’ın çalışmalarından son derece memnunum. Ne ihtiyacımız varsa yaptığı için herhangi bir talebim yok. Kendisine son derece kolay ulaşıyoruz”

HER ZAMAN KENDİSİNİN ARKASINDAYIZ
Turan KARGA: “Başkanımızdan Allah razı olsun. Her şeyinden memnunuz. Esnafın her şekilde yanında. Bir derdimiz, sıkıntımız olsa kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Her daim arkasındayız”

Haber MERKEZİ

Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 14 Temmuz 2020
İmsak 03:12
Güneş 05:07
Öğle 12:46
İkindi 16:44
Akşam 20:14
Yatsı 22:01