banner1313

banner1300

banner1334

Samsun'da Başkan Şahin'den iş adamlarına çağrı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun’da topyekün bir birlik ve beraberlik anlayışına sahip olmak gerektiğini söyledi

SAMSUN HABER 30.06.2018, 15:37
Samsun'da Başkan Şahin'den iş adamlarına çağrı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu sanayici ve iş adamları ile birlikte Amisos Restaurant'da kahvaltıda bir araya geldi. 

ÜRETİM ARTARSA YÜZÜMÜZ GÜLER
Daha fazla yatırım ve istihdam için Büyükşehir Belediyesi olarak her desteğe hazır olduklarının altını çizen 
Şahin, "Vatandaşımızın en önemli ihtiyaçları olan yol, su ve altyapı çalışmalarının yanında sanayici arkadaşlarımızın da yatırımlarını büyüterek kentimiz ekonomisine katkılarını arttırmasını hedefliyoruz. Biz kentimize yapılan her yatırımın yanındayız. Yatırım yapan firmalardan tek isteğimiz var. O da Samsun ekonomisini ayakta tutmak için daha büyük işlere imza atmaları. Açılan fabrikalar için yaptığımız çalışmalar dolaylı yollardan istihdama ve üretime vesile oluyor. Üretim arttıkça yüzümüz güler, refah seviyemiz yükselir. O yüzden çok çalışmalıyız, çok üretmeliyiz” dedi.

ÜLKEMİZ İÇİN BİRLİKTELİK ÖNEMLİ
Şahin, sanayicinin kazanmasını ülkenin kazanımı olarak gördüğünü de belirterek topyekün bir birlik ve beraberlik anlayışına sahip olmak gerektiğini söyledi. Başkan Şahin, "Sanayicinin kazanması, sanayicinin giderek işini büyütmesi ülkenin kazanması hatta insanlığın kazanmasıdır diye düşünüyorum. Refahın artması demek insanlığın kazanması demektir. Bu yüzden birbirimizin ortak aklına, tecrübelerine çok ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)