Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsun Büyükşehir, hakemleri ağırladı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin," Hakemler futbolda adaletin simgesidir. Gerçekten hakemlik zor bir iş" dedi

Samsun Büyükşehir, hakemleri ağırladı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Samsun Şubesi'ni makamında ağırladı.

SAMSUNSOPR'UN 53'ÜNCÜ YILI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin, hakemlik mesleğinin zor bir o kadar da onurlu bir meslek olduğunu belirterek," Sizler futbolda adaletin simgesisiniz. Zaman zaman sıkıntılar yaşansa da ben inanıyorum ki verdiğiniz kararlarda hak gözetmiyorsunuz. Bugün bizim için ayrıca özel bir gün daha. Şehrimizin markası Samsunsporumuzun kuruluş yıl dönümü. 53. yılına giren takımımız zor zamanlar geçirdi. Hepimiz üzüldük ama artık güzel günlerin bizi beklediğine inancım tam. Sizlere de nazik ziyaretiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

SARI VE KIRMIZI KARTLAR
Misafirperverliğinden dolayı Başkan Şahin'e teşekkür eden Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı da ziyaret sonunda Şahin'e camialarına yaptığı katkı ve destekler nedeniyle plaket takdim etti. Ünlü futbol hakemi Samsunlu Mete Kalkavan ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'e imzalı hakemlik forması hediye etti. Kalkavan'ın formanın yanında maçlarda kullandığı sarı ve kırmızı kartları da takdim etmesi herkesi güldürdü. Hararetli bir futbol sohbeti ile geçen ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER