banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

Samsun Bilgi Okulları'nda Mezuniyet Töreni

banner1475

Samsun Bilgi Okulları'nda mezuniyet heyecanı dolu dolu yaşandı. Okulun 4, 8 ve 12. sınıf öğrencileri için düzenlenen  mezuniyet töreni, renkli görüntülere sahne oldu.

SAMSUN HABER 27.05.2019, 09:53 27.05.2019, 11:29
banner1353
banner1375

Samsun Bilgi Okulları'nda 4, 8 ve 12. sınıflar için muhteşem bir mezuniyet töreni düzenlendi. Bilgi Okulları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kılıçarslan, Anadolu Fen Lisesi Müdürü Süleyman Uğurlu, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Kemal Ertören, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Efe ile Özlem Yıldız Kılıçarslan, öğrenci ve velilerin katıldığı törende, duygu dolu anlar yaşandı.

GÜÇLÜ TÜRKİYE BİLGİ OKULLARI'NDA
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından söz alan İlkokul ve Ortaokul Müdürü Kemal Ertören, her mezuniyetin kendilerine gurur ve heyecan kattığını belirterek, "Bilgi Okulları, yarınların güçlü ve büyük Türkiye'sini gerçekleştirecek Samsun'un en önemli eğitim kurumlarından birisidir. Amacımız, öğrencilerimizin kendi ayakları üzerinde dik ve sağlam durabilen birer yetişkin olarak geleceğe adım atmasıdır. Aynı zamanda geleceğimiz olan gençlerimizin vatanımızınn bekasını, hürriyetini teminat altına almaktır. Bu gayelerimizin gerçekleşebilmesi için öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve tüm personelimizle gerektiğinde gecemizi gündümüze katarak, donanımsal ve eğitim açısından yapılması gereken ne varsa en uygun ortamları sağlamaya gayret ediyoruz. Sevgili öğrencilerimize düşen vazife de çok çalışmak ve kendilerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Öğrencilerimiz umutları ve güveni boşa çıkarmayarak, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine ulaştıracaktır. Buna bütün kalbimle inanıyorum " dedi.

ADALETLİ OLUN VE DİK DURUN
Öğrencilere başarı dileklerini ileten Anadolu Fen Lisesi Müdürü Süleyman Uğurlu ise, "Öğrencilerimizin ünivesiteye girebilmeleri için gerekli olan kazanımları vermeye çalışırken, arkadaşlık ilişkilerini üst düzeyde tutan, saygı ve sevgiyi bilen, ülkeye faydalı bir birey olmaları konusunda azami gayret sarf ediyoruz. Bu konuda öğrencilerimize hassasiyetle yaklaşan, onları eğiten, şekillendiren ve özveriyle görev yapan öğretmenlerimize de sonsuz teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenciler; okulumuzda çok tatlı ve unutulmaz günler geçirdiniz. Yıllar sonra bu güzel günler hayatınızın arşivinde bir anı olarak kalırken, asıl şimdi hayatınız başlıyor. Bu zorlu hayatınızda üstün başarılar dilerken, herkese saygılı, merhametli  adaletli olmayı ve haksızlığa karşı dik durmayı bir yaşam biçimi olarak seçmenizi mutlaka öneriyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun" diye konuştu.

KEPLER ATILDI
Daha sonra Bilgi Okulları Fen Lisesi öğrencilerinden Yakup Çağrı Okur, dönem öğrencilerini temsilen bir konuşma yaptı. Bayrak flama teslimi ve yaş kütüğüne plaket çakımının ardından öğrenciler, mezuniyetlerini kep atarak kutladı. Tören, günün anısına fotoğraf çekimiyle son buldu.

Haber: Uğur ATICI


 

Yorumlar (0)
banner1474
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Ocak 2020
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:53
İkindi 15:29
Akşam 17:54
Yatsı 19:17