banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Samsun 'BAT'a ödül - Samsun Haber

banner1357

2010 yılından bu yana Türkiye'de tek üretimini ve uluslararası lojistik operasyonlarının merkezini Samsun olarak belirleyen İngiliz sigara devi BAT,  3. kez Avrupa’nın ve Türkiye’nin 'En İyi İşverenleri' ödülüne layık görüldü

SAMSUN HABER 12.02.2020, 09:40 12.02.2020, 09:42 Ayşe Çolak
Samsun 'BAT'a ödül - Samsun Haber
banner1353
banner1375

2008 yılında Tekel'in sigara bölümünü 1 milyar 720 milyon dolara satın alan,  30 Nisan 2010'dan itibaren de üretimini sadece Samsun'da sürdüren dünyanın ikinci büyük tütün şirketi olan British American Tobacco (BAT), üst üste 3. kez Avrupa’nın ve Türkiye’nin, 'En İyi İşverenleri' ödülüne layık görüldü.
 
HEM TÜRKİYE HEM AVRUPA

Global bağımsız araştırma şirketi Top Employers Institute tarafından her yıl düzenlenen ve dünyanın en önde gelen şirketlerinin dahil edildiği değerlendirmede başarılı bir performans sergileyen British American Tobacco, üst üste 3. kez hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın ‘en iyi işverenleri' arasında seçilerek ödüle layık görüldü.  

3 BİN KİŞİ ÇALIŞIYOR

Çalışan mutluluğunu şirket kültürünün merkezine koyan uygulamalar ve projelerle, global ve saygın bir kuruluş tarafından takdir edilmekten mutluluk duyduklarını belirten BAT Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Gökhan Bilgiç, "Doğrudan ve dolaylı 3 bini aşkın çalışanımızla büyük bir aile olduğumuz BAT Türkiye’de, tüm çalışanlarımızın potansiyelini gerçekleştirmesine imkân tanıyan, fikirlerini açıkça söyleyebildikleri ve yeni deneyimler edinmeye cesaretlendirildiği bir çalışma ortamı yaratmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, yıllardır başarıyla sürdürdüğümüz uygulamalarımıza her geçen yıl öncü nitelikte sayabileceğimiz yeni projeleri de ekliyoruz. Fark yaratan tüm çalışmalarımızla 3. kez ‘En İyi İşverenler’ arasında seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Gülsüm ATİK 
 

Yorumlar (0)