banner1579

banner1585

banner1334

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

Sadef’den Başkan Togar’a Ziyaret

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret etti.SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy Belediye Başkanı...

SAMSUN HABER 16.11.2014, 14:32 16.11.2014, 19:03
267
Sadef’den Başkan Togar’a Ziyaret

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret etti.


SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyeleri, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Togar, "İlimizin ve ilçemizin tanıtımında reklam ve tanıtım çalışmalarının yanında dernekler ve sivil toplum örgütlerinin rolü çok önemli. Sivil toplum örgütleri gönüllülük esasına dayalı olarak faaliyet gösteren, bulunduğu bölgede belirlemiş oldukları tüzük çerçevesinde faaliyetler yürüten birlikteliklerdir. Bizlerde her koşulda sivil toplum örgütlerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Faaliyetlerine, etkinliklerine katılıyoruz. Samsun Dernekler Federasyonu ilimizi tüm platformlarda temsil etmektedir. ’55 öğrenci SADEF’le okuyor adlı bir çalışma yürütüyor. Bu çalışma tüm sivil toplum örgütlerine de örnek olabilecek bir çalışmadır" dedi.

Yorumlar (0)